לפרטים נוספים 09-7448755

מגשימים לכם חלונות

כל השלבים ומהרגע הראשון אתם תמיד מעודכנים
  • עם ורטקס הנוסחה שלכם להצלחה היא פשוטה – מוצר יוצא דופן המגובה על ידי מיטב אנשי המקצוע שילוו אתכם במסירות מהפגישה הראשונה ועד להתקנת המוצר בביתכם החדש על מנת להעניק לכם חווית בניה מוצלחת ונטולת דאגות!
חלונות עץ אלומיניום
שלב 1: תיאום פגישה ראשונה באולם התצוגה
במהלך הפגישה נשמח להבין מהו סגנון הבניה שלכם ולהראות לכם את מגוון המוצרים האיכותיים שלנו על מנת שנוכל להרכיב לכם הצעת מחיר שתתאים לפרויקט ולתקציבכם האישי.
1
חלונות עץ אלומיניום
שלב 2: חתימה על עסקה ויציאה לדרך משותפת
מרגע זה תקבלו ליווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך של מנהלת תיקי לקוחות במשרדנו על מנת להעניק לכם זמינות מלאה ולאפשר תהליך בניה ברור, נעים ונוח
2
חלונות עץ אלומיניום
שלב 3: פירוט הדרישות שלנו לטובת ביצוע מקסימלי
על מנת להגיע לדיוק ואיכות בביצוע, נבהיר לגורמים הרלוונטים איך פתחי הבניה צריכים להיבנות, יחד עם כל התוספות הנדרשות שיש להיערך אליהם כגון הצללות, סורגים, אזעקות מובנות, מערכות חשמליות וכן הלאה.. הכל כדי להגיע יחד איתכם לתוצאה מושלמת.
3
שלב 4: הכנת חוברת ShopDrawing שעושה לכם (ולאדריכל שלכם) סדר בדברים
במשרדנו עובדים בעלי ידע מקיף באדריכלות ובעיצוב והם אלה שייערכו, במידת הצורך, חוברת פרטים שעושה סדר בדברים, עבורכם ועבור האדריכל שלכם.
4
שלב 5: ליווי צמוד שלנו בשטח, ללא קבלני משנה!
לאחר סיום בניית השלד, נגיע אליכם למדידת פתחי הבניה על מנת לוודא שהשטח תואם לחלוטין להנחיות שניתנו על ידנו בשלב מוקדם יותר. זמן קצר לאחר מכן נגיע להתקין עבורכם משקופים סמויים.
5
שלב 6: תיאום פגישה שניה לפני הזמנת המוצרים מחו"ל
במהלך הפגישה נסגר על הפרטים הסופיים בהזמנה כגון: בחירת גוונים, סוגי ידיות, כיווני פתיחה, שיבוץ סופי והחלטות דקורטיביות נוספות על מנת שנוכל לשלוח את ההזמנה הסופית לייצור.
6
שלב 7: הבית נצבע צביעה ראשונה? היום הגדול הגיע!
התקנת החלונות והדלתות ע"י צוות העובדים המקצועיים שלנו שכבר היה אצלכם ומכיר את הבית והוא זה שיוודא שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות מיוצאת דופן!
7